logo koggeschip 

 

 

Voor basisschool Het Koggeschip 

zoeken wij per direct een:

ervaren leerkracht

Ons aanbod:

Op onze kleine, gezellige basisschool in Medemblik werken we nauw samen in een team dat bereid is van en met elkaar te leren.

Als je bij ons komt werken, dan kun je rekenen op:

  • Tijdelijke arbeidsmarkttoelage (NPO);
  • Arbeidsvoorwaarden conform cao PO;
  • De ruimte en facilitering om je verder te ontwikkelen, o.a. via het aanbod van Onderstroom.
  • Ruimte om in de toekomst ook eens op één van de andere scholen van Stichting Kopwerk te mogen werken. Elke school heeft zijn eigen identiteit/concept.
  • Aantal contracturen en werkdagen in overleg.

Wij zoeken:

Per direct een ervaren leerkracht. Misschien iets voor jou, als je:

  • graag betekenisvol werk doet;
  • samen met je collega’s steeds een beetje beter onderwijs wil geven én hierin ook iets te brengen hebt;
  • binnen de school flexibel op alle groepen inzetbaar bent;
  • goed kan reflecteren en communiceren, met kinderen, ouders en collega’s.
  • het leuk vindt om op een multi-culturele school te werken.

Omschrijving van de school:

IKC Het Koggeschip is een basisschool in Medemblik. Al 113 jaar dagen wij de kinderen uit om het beste uit zichzelf te halen. Daarin werken wij nauw samen met peuterspeelzaal De Berenboot in één duidelijke ontwikkelingslijn van peuter tot puber.

Wij doen dit vanuit de kernwaarden zelfstandigheid, zorgdragen, samenwerken en vindingrijkheid. Wil je meer weten over onze school en ons team in beeld en tekst, klik dan door op onze website: www.hetkoggeschip.nl .

Contact en informatie:
Ben je enthousiast en herken je jezelf in bovenstaand profiel? Reageer dan zeker op deze vacature! Mail je motivatie en CV z.s.m. naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., onderwerp: Het Koggeschip. Wil je meer informatie over de vacature, neem dan contact op met Jelto van Nieuwburg op telefoonnummer 0227 - 542948 of mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Voor meer informatie over onze school, verwijzen we je naar onze website https://www.hetkoggeschip.nl.